PMYO 2015 Baraj Puanı Düşecek Mi? 270 Puan Düşürülmesi İmza Kampanyasını Destekle! 1

2015 Pmyo Baraj Puanının açıklanmasıyla birlikte bu barajın (Ham 270) altında kalan öğrenciler sitemizi soru yağmuruna tutmaya başladılar. Bu soruların başında 2015 Pmyo Baraj Puanı Düşer Mi? sorusu gelmekte.

Öncelikle şunu belirtmemde fayda var. Baraj puanın altında kalan arkadaşlarımız heyecan yapmayın ve strese girmeyin. Olacağı varsa zaten olur. Sizlere destek vermek amacıyla bizlerde bir imza kampanyası oluşturduk.

Hangi Durumlarda 2015 Pmyo Baraj Puanı Düşer?

Öncelikle bunu açıklamakta fayda var. Polis Akademisi Başkanlığı yetkilileri son 4 yıldır Polis Meslek Yüksek Okullarına alınacak kişi sayısının 10 katı kadar başvuru almaya çalışıyorlar. Bunu zaten sitemizi iyi takip eden, PMYO alınacak kişi sayılarını ve PMYO başvuran kişi sayısını okuyanlar iyi bilir. Bu şu anlama geliyor ki; Polis Akademisi: PMYO’lara 2015 yılında 3000 kişi alacağına göre 80.000 kişinin PMYO için başvurmasını hedeflemektedir.
İşte 2015 Pmyo Ön Başvuru açıldığında başvuru sayısı bu sayıdan çok daha az olduğunda yani 60.000 civarında kaldığında Polis Akademisinin 2015 Pmyo Baraj puanını düşüreceğini düşünüyorum. Bunun dışında ise Polis Akademisinin siyasi veya başka kpsshaberleri.net türlü baskılara boyun eğip 2015 Pmyo Baraj Puanını düşüreceğini sanmıyorum.

Sizlerde change.org sayfasında biraz aşağdıa göreceğiniz bağlantı ile ilgili kurumu bu konuya çağırabilirsiniz.Polis Akademisinin 2015 Pmyo Baraj Puanını düşürme konusu tek bir konuya bağlı o da 2015 Pmyo Başvuru Sayısı ve imza kampanyası.

2015 Pmyo Baraj Puanı düştüğü zaman zaten sitemizde yayınlanacak. En azından 2015 Pmyo Ön Başvuruları sonuçlanıncaya kadar sitemizi takip etmeye devam edin. Çünkü geçtiğimiz sene bir çok kişi sitemizi takip etmedi ve 2014 PMYO Baraj Puanının düştüğünden habersiz kaldılar. Bu nedenle hak kayıplarına uğradılar, başvuru yapamadılar. Sizde bu duruma düşmemek amacıyla 2015 YGS puanınız ne olursa olsun 2015 PMYO Ön Başvuruları bitene kadar sitemizi takip etmeye devam ediniz.

PMYO Baraj Puanı Düşürme Kampanyası

Destek vermek ve puanın inmesi için buradan imzalayabilirsiniz.

By kpsshaberleri

2020 yılı ile beraber kurulmuş olan Kpsshaberleri.net her geçen gün yeni ve önemli Kpss iş alımları, Kpss tercih sonuçları gibi daha birçok konuda okurlara bilgi vermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir